سیکار طرح

طرح توجیهی دستکش کارگری سال ۱۴۰۲ (WORD+PDF)

براورد های مالی دستکش کارگری

فهرست مطالب

اشخاص کارگر به طور کلی برای اینکه به راحتی کارهایشان را انجام دهند به سراغ استفاده از دستکش های کارگری می روند تا در هنگام کار دستانشان کم تر آسیب ببیند. در این حالت ما در ابتدا باید در نظر بگیریم که دستکش کارگری چه سودی می تواند داشته باشد، شاید خیلی از افراد بگویند که آیا دستکش کارگری از نظر اقتصادی سود دارد و یا خیر به همین علت پای طرح توجهیی دستکش کارگری به میان می آید. و در این مقاله ما می خواهیم طرح توجیهی دستکش کارگری را مورد بررسی قرار دهیم پس تا انتها همراه ما باشید.

برای دانلود طرح توجیهی دستکش کارگری نگارش ۱۴۰۲ کلیک کنید

تهیه طرح توجیهی دستکش کارگری برای اخذ وام

گروه و یا افرادی که می خواهند نسبت به تولید دستکش های کارگری اقدامات لازم را انجام دهند در ابتدا باید یک طرح توجیهی ایجاد کنند و نسبت به مواردی که در ساخت دستکش های کارگری می خواهند پیاده سازی کنند برای اخذ وام اقدامات لازم را به انجام برسانند.

طبق آمارهایی که منتشر شده نشان می دهد نداشتن دستکش کارگری می تواند آسیب های بسیاری را به افراد وارد سازد پس داشتن طرح توجیهی و یا تهیه آن به طور کلی باعث حفظ ایمنی کار و مسائل امنیتی کارگرانی می شود که از صبح تا شب برای خانواده شان زحمت می کشند. با توجه به اینکه تولید دستکش های کارگری شامل پروژه های اقتصادی می باشد، گرفتن وام برای اینکار باعث افزایش تولید و اشتغال نیز می شود.

دستکشسرمایه اولیه برای راه اندازی

داشتن سرمایه اولیه برای ایجاد اشتغال از موارد ضروری آن کار می باشد. برای تهیه و ساخت دستکش های کارگری نیز همین امر صحیح است. باید بدانید که سرمایه اول برای تهیه دستکش های کارگری بستگی به پروژه و ذهنیتی دارد که می خواهید در تهیه این دستکش ها پیاده سازی کنید.

به هر حال سرمایه اولیه ای که برای دستکش های کارگری مورد نیاز است از ۱۰ میلیون شروع می شود و تا ۵۰ الی ۶۰ میلیون نیز ادامه دارد.  ولی باید بدانید که در ابتدا بررسی نیاز بازار از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. مثلا اگر بازار هدف شما سالانه به ۱۰ میلیون عدد دستکش های کارگری نیازداشته باشد، شما نیز باید سرمایه اولیه بیشتری را برای شروع کارتان در نظر بگیرید تا بتوانید به آن چیزی که در ذهن دارید برسید. همچنین دستکش های کارگری در انواع مختلف هستند پس ممکن است با تغییر نوع هزینه مواد اولیه نیز تغییر کند و باید این موارد در هنگام تولید لحاظ گردند.

برآورد هزینه های تولید

اگر بخواهیم هزینه های مرتبط با تولید دستکش های کارگری را در نظر بگیریم در ابتدا مکانی که قرار است در آنجا عملیات تولید دستکش انجام گیرد نیز بر هزینه ها تاثیر می گذارد. به عنوان مثال اگر بخواهیم یک هزینه کلی برای تولید دستکش های کارگری در نظر بگیریم می توانیم مبلغی در حدود ۱۰۰ میلیون تومان را هم برای اجاره مکان و هم برای خرید تجهیزات در نظر داشته باشیم.

ولی باز یک مورد را نباید فراموش کنیم که تجهیزات هم روز به روز امکان گران تر شدن شان وجود دارد و در آن صورت سرمایه اولیه و هزینه نیز باید افزایش داشته باشد.

خط تولید دستکش

میزان سود دهی این طرح

میزان سود دهی دستکش های کارگری باز بستگی به این دارد که چه قشری قرار است دستکش ها را خریداری نمایند. در کل اگر بخواهیم میزان سوددهی را بر مبنای قیمت حساب کنیم می بینیم که فروش زیادی از دستکش های کارگری بدست می آید و این یعنی طرح توجیهی دستکش های کارگری تجارتی است که سود بسیاری را به افرادی می رساند که میخواهند در زمینه دستکش های کارگری سرمایه گذاری خاصی را به عمل آورند و این امر بسیار اهمیت فراوانی دارد که توجه به آن نیز در هنگام ایجاد این بیزینس خالی از لطف نخواهد بود.

تجهیزات مورد نیاز خط تولید

تجهیزات مورد نیاز برای دستکش های کارگری شامل چندین مورد می شود. اولین مورد خط تولید دستکش کارگری می باشد که براساس نوع مدل باید ایجاد شود. سپس باید به سراغ طراحی فرآیند مربوط به قالب گیری دستکش نیز برویم که بسیار می تواند در روند تولید دستکش های کارگری مفید باشد.

همچنین به طور کلی بیشتر تجهیزات در طول زمان به حالت اتوماتیک در آمده اند. شما نیز در این خصوص می توانید بر اساس نوع دستگاه شروع به تولید دستکش های تولید کنید. به طور کلی ما برای تولید  دستکش های کارگری به مخزن شست و شو، دستگاه هیدرو اکسترکتور، دستگاه خشک کن، دستگاه برش، مخزن مخصوص روکش زنی، دستگاه پخت ، دستگاه بسته بندی نیازمندیم.

دانستن شیوه کار به تمامی این دستگاه ها به شما در چند بخش کمک می کند، بخش اول تولید دستکش می باشد که در هر تعدادی که بخواهید می توانید دستکش ها را تولید نمایید و نسبت به فروش آن نیز اقدامات لازم را نیز به انجام برسانید.

همچنین دیگر نیاز ندارید هزینه های اضافی به افرادی بدهید که کارشان شناخت و توضیح کار با دستگاه های تولیدی می باشند. این اموری است که ما باید به آن توجه کنیم چون می توانند از نظر طرح توجیهی مفید واقع شوند، و ما را به سود کلانی برسانند.

دستگاه تولید دستکش

فرآیند تولید دستکش کارگری

تولید دستکش های کارگری در چند مرحله قابل انجام است. اولین مرحله شامل خیساندن پوسته هایی می باشد که در دستکش به کاررفته است. در بخش دوم باید عملیات آب زدایی پوسته دستکش انجام شود که باید این مورد را نیز مثل مورد قبل در نظر بگیرید.

در مرحله سوم باید فرآیند پخت دستکش به طور کامل صورت گیرد و هر چه این فرآیند به خوبی انجام شود در آخر دستکش مورد نظر دوام بسیار بالایی نیز خواهد داشت.

در مرحله چهارم نیز روکش دهی دستکش های تولیدی باید در نظر گرفته شده و به طور کامل نیز انجام گیرد. در مرحله پنجم نیز دو فرآیند خشک کردن و پخت به طور کامل باید انجام شوند. بعد از بررسی فرآیند های تولید می توانیم به ویژگی های دستکش تولید شده در زیر اشاره کنیم.

اولین ویژگی این است که دستکش مورد نظر بسیار سبک و راحت می باشد. همچنین پوشش مناسبی نیز دارد که می تواند از دست محافظت نماید. ساختار دستکش مورد نظر به گونه ای می باشد که مانع نفوذ بسیاری از مواد می شود. دستکش کارگری تولید شده نسبت به اسیده هایی که ساختار ضعیفی دارند باید مقاومت بالایی نیز داشته باشد. دستکش تولیدی باید در هنگام حمل و نقل و حتی فرآیند های جابجایی نیز مورد استفاده قرار گیرد.

یکی از مهمترین ویژگی ها در مورد دستکش کارگری این است که در هنگام کار از دستان و انگشتان مراقبت می کند تا این بخش ها تحت آسیب قرار نگیرند. در هنگام تولید نیز مواد خاصی در تولید دستکش کارگری به کار می رود که بر مقاومت دستکش مورد نظر می افزاید. البته این مقاومت به این معناست که هیچ وقت دست شما آسیب خاصی پیدا نکند و با قدرت تمام بتوانید نسبت به ادامه کاری که می کنید اقدامات لازم را نیز انجام دهید.

یکی از نکات مهمی که در فرآیند تولید باید مورد توجه قرار گیرد، این است که هیچ گونه تداخلی نباید با ساخت و ایجاد طرح در تمامی مراحل تولید ایجاد گردند. باید در نظر بگیرید که اگر کوچکترین تداخلی برای تولید دستکش های کارگری بوجود بیاید، شما ضرر بسیار زیادی خواهید کرد پس باید به دستگاه هایی که از آن های برای تولید دستکش های کارگری دارید اعتماد کاملی داشته باشید.

ولی یادگیری نحوه کار با دستگاه های مربوطه را به هیچ وجه فراموش نکنید چون می توانند در روند تولید سودرسانی زیادی به شما داشته باشند.

دستکش کارگری

نرخ بازگشت سرمایه طرح

نرخ باز گشت سرمایه برای دستکش کارگری در ۹۹ درصد موارد نتیجه تولیدی است که شما می خواهید انجام دهید.  در صورتی که کیفیت دستکش های شما بالا باشد، به هرحال مشتریان زیادی را نیز جذب خواهید کرد.

به طور کلی عرضه و تقاضای دستکش های کارگری در سال ۱۴۰۱ به قدری بالاست که در همان ماه های اول ممکن است نرخ بازگشت سرمایه بالایی را تجربه نمایید. ولی باید در نظر بگیریم که به طور کلی هزینه های اولیه و شیوه تولید هم می توانند نرخ بازگشت سرمایه را برای ما کم و زیاد نمایند.

توجیه اقتصادی برای این کار

از نظر اقتصادی می توانیم بگوییم که دستکش کارگری توجیه اقتصادی مناسبی دارد ولی باید در این خصوص چند نکته را نیز بگوییم. استفاده از دستکش های کارگری می تواند باعث حفاظت از پوست و حتی جان کارگرانی شود که بدون وقفه در حال انجام کارهای یدی هستند. همچنین این امر می تواند با کاهش آسیب به سلامتی کارگران از نظر اقتصادی بسیار امری توجیه پذیر باشد.

در حوزه های مختلف صنعتی نیز افرادی هستند که بنا بر شرایط کاری سعی می کنند از دستکش های کارگری استفاده کنند. به هرحال دستکش های کارگری فقط یک زمینه را در بر نمی گیرد.

شما در هر زمینه ای که بخواهید کارکنید می توانید از دستکش های کارگری نیز استفاده نمایید. به خاطر توجیه بالای اقتصادی که دستکش های کارگری دارند، می توانیم در نظر بگیریم که این دستکش ها عرضه و تقاضای بالایی نیز در بازار دارند و می توانند مشتریان زیادی را به سمت تولید کنندگان این دستکش ها جذب نمایند و سود بسیاری را به این افراد برسانند.

مطالعات بازار طرح توجیهی دستکش کارگری

از نظر مطالعات بازاری می توانیم بگوییم که طرح توجیهی دستکش کارگری یکی از مناسب ترین موارد ارزشمندی می باشد که افرادی که قصد تولید آن را دارند می توانند نسبت به آن قادامات لازم را به انجام برسانند. از نظر مطالعات باز نرخ بازگشت سرمایه در حدود ۲.۵۹ در سال می باشد.

نرخ بازدهی سرمایه نیز مقدار ۳۹ درصد را به خودش اختصاص می دهد که بازار در هر سال این امر می تواند از نظر آماری تفاوت های بسیار زیادی را نیز داشته باشد. از نظر مکانی نیز تولید دستکش های کارگری درنهایت می تواند ۱۴ نفر را در معرض اشتغال کامل قرار دهد.

در مطالعات بازار انجام شده نیز می توانیم ببینم که هزینه ها در هر سال چه قدر تغییر می کنند. یعنی شاید برای خرید یک دستگاه در سال ۱۳۹۹ هزینه کمتری پرداخت می شد ولی حالا برای خرید دستگاه جهت تولید دستکش های کارگری باید هزینه های زیادتری پرداخت شود که باید شما به عنوان تولید کننده قبل از ورود به بازار کار تولید دستکش کارگری این مورد را تحت توجه خودتان و افرادی قرار دهید که قصد دارند به شما کمک کنند تا دستکش کارگری را درت عداد بالایی تولید نمایید و به بازار عرضه کنید.

صادرات محصول

یکی از مهمترین موارد در خصوص تولید دستکش های کارگری این است که شما به عنوان تولید کننده می توانید به برخی کشورها دستکش های کارگری که تولدی نموده اید را صادر نمایید. مثلا یکی از کشورهایی که شما در این امر میتوانید به آن صادرات داشته باشید عراق می باشد.

هر ساله به دلیل افزایش تنوع شغلی در کشور عراق استفاده از دستکش های کارگری به عنوان یکی از با اهمیت ترین مواردی است که توسط وزارت کار کشور عراق در نظر گرفته می شود. حتی در حوزه اروپا مثل کشورهای فرانسه و ایتالیا نیز این امر صدق می کند.

هر چه شما روی کیفیت محصولات تان کار کنید می توانید به کشورهای ابر قدرت مثل آمریکا و کانادا نیز صادرات داشته باشید تا بتوانید هم سود بسیار زیادی را کسب کنید و هم بتوانید به آن چیزی که میخواهید دست پیدا نمایید.

مهمترین نکته در خصوص طرح توجیهی دستکش های کارگری نیز بیشتر جنبه اشتغال و صادرات آن را در بر می گیرد. این دو مورد نیز به کیفیت و شیوه انجام کار می تواند بستگی داشته باشد. وجود سرمایه اولیه در این خصوص نباید به هیچ عنوان نادیده گرفته شود.

دریافت طرح توجیهی دستکش کارگری ۱۴۰۲

 

برای تهیه طرح توجیهی کلیک کنید

جمع بندی

در این مقاله ما طرح توجیهی دستکش کارگری را بررسی کردیم و جزییاتش را نیزم ورد بررسی قرار دادیم. باید بدانید که طرح های توجیهی می توانند از چندین منظر موضوع ما را از نظر اقتصادی توجیه کنند.

یکی از این موارد تولید دستکش کارگری است که می تواند جان هزاران کارگر را از وجود برخی خطرات مرگبار نجات دهد. استفاده از دستکش های کارگری فقط به یک زمینه مربوط نیست، در تمامی بخش های مختلف صنعتی استفاده از دستکش های کارگری می توانند جان کارگران و افراد را تضمین کنند، پس نباید سریع از این موضوع گذر کنیم.

 

۴.۵/۵ - (۲ امتیاز)