طرح توجیهی احداث هتل (۲.۳.۴.۵ ستاره)

هتل 5 ستاره

در طرح توجیهی احداث هتل به مطالبی در مورد تاسیس مرکز اقامتی صحبت می شود. چنانچه شما به راه اندازی هتل در شهر یا کشور علاقه مندید اما از چالش های مسیر روبرو آگاه نیستید، خواندن طرح توجیهی بسیار به شما کمک خواهد کرد. در کال هدف اصلی ارائه طرح توجیهی آشنایی از مسیر راه اندازی کسب و کار است.

احداث هتل در هر شهری یکی از ضرورت های اقتصادی آن شهر و حتی چرخه ملی محسوب می شود. ایجاد شغل، افزایش رونق اقتصادی منطقه، افزایش ارتباطات فرهنگی و سیاسی در سراسر دنیا از مزایای احداث هتل به شمار می رود. کشورهایی که دارای میراث فرهنگی با ارزش هستند نسبت به سایر کشورها گردش پذیرتر هستند و در طول سال مسافران زیادی را در خود می بینند. بنابراین از این طریق می توانند به توسعه اقتصاد کشور کمک کنند. چنین کشورهایی با تقویت زیرساخت گردشگری می توانند به راحتی مردمان کشور را غنی سازند. حال چرا به طرح توجیهی احداث هتل نیاز است؟

توضیح در مورد طرح توجیهی احداث هتل

طرح توجیهی احداث هتل به علاقه مندان کمک کرده تا با دید باز نسبت به طراحی و ساخت هدف اقدام کنند. چنانچه به منظور تقویت زیرساخت گردشگری تمایل به احداث هتل دارید، بهتر است پیش از هر اقدامی ابتدا در مورد مراحل اخذ مجوز، ارائه به شخص سرمایه گذار، تامین مالی بانک های داخلی بیشتر بدانید.

طرح توجیهی احداث هتل به سرمایه گذاران کمک کرده تا ساده تر شرایط بازار را بسنجند. علاقه مندان با مطالعه این طرح از مزایای احداث هتل و پروژه گردشگری مطلع خواهد شد. در این راه دیتای مورد نیاز خود را دریافت کرده و متناسب با نیاز بازار می تواند گام های محکم تری بردارد. شاید برایتان جالب باشد بدانید که گردشگری یکی از درآمدزاترین صنعت در کشورها است. صنعتی که برای ایجاد آن به سرمایه گذاری سنگین نیاز ندارد.

همانطور که می دانید ایران از لحاظ میراث فرهنگی یکی از مهمترین کشورها است. کشور ما گردشگران داخلی و همچنین خارجی بسیاری را به خود جذب می کند. بناهای قدیمی وآثار تاریخی فراوان همچون تخت جمشید، معبد چغازنبیل و … کشور ایران را یکی از کشورهای مهم تاریخ تبدیل کرده است. در واقع گردشگران و بازرگانان جذب آثار تاریخی و سنن موجود در کشور می شوند. کشور ایران در مسیری واقع شده که به آب های بین المللی دسترسی دارد. جاده ابریشم در واقع موجب برقراری مستقیم کشور با سایر کشورها است. دولت در زمینه ایجاد زیرساخت گردشگری سرمایه گذار را حمایت کرده و در راستای توسعه شبکه هایی اعم از گاز، برق، تلفن و .. کمک می کند. سرمایه گذاری در حیطه احداث هتل، ایران را به کشوری با ظرفیت در حوزه پذیرش گردشگران تبدیل کرده است.

ساخت هتل

مزیت رقابتی احداث هتل نسبت به سایر سرمایه گذاری ها

مقام معظم رهبری در راستای توسعه کشور نسبت به سیاست کلی و امور اجتماعی کشور واکنش نشان داده و ابلاغ نموده که گردشگری از مهمترین ارکان کشور محسوب می شود. همچنین اضافه نموده که این صنعت باید به گونه ای اداره گردد که تعداد گردشگران خارجی در ایران به ۵ برابر تعداد اکنون برسد. مهمترین موضوع در دریافت نتیجه بهتر برپایی اماکن اقامتی در کشور است. طبق برآوردهای انجام شده دولت برای رسیدن به هدف خود به مبلغ سرمایه هنگفتی نیاز داشته که به تنهایی از پس آن نخواهد برآمد. از همین رو کارشناسان راهکارهایی پیشنهاد داده اند.

اقدامات لازم برای استارت کسب و کار جدید

راه اندازی هر کسب و کار موفقی به رعایت یک سری برنامه و اصول نیازمند است. شاید در ذهنتان راه اندازی کسب و کاری را تصور کرده اید ولی به دلیل مشکلات مسیر ترسیده اید و قدم از قدم برنداشته اید. ما به شما اقدامات لازم را ارائه می دهیم تا راحتتر جرات راه اندازی کسب و کار خود را داشته باشید.

اول از همه ایده پردازی درست از کسب و کار است. با یک ایده منطقی و درست شانس موفقیت خود را افزایش خواهید داد. ایده شما باید به گونه ای از ایده های دیگر برتر باشد که مسیر راه برای شما هموار گردد. وجود تعداد رقبای بسیار در مسیر کار شما را دشوارتر می کند. پس چه خوب است که با یک ایده نوین و جدید نیمی از راه را جلوتر باشید. چنانچه چنین ایده ای در ذهن دارید هرچه سریعتر اقدامات لازم را انجام دهید.

تامین بودجه مورد نیاز دومین مساله در راه اندازی کسب و کار است. مسلماً شروع هر فعالیتی به منابع مالی نیاز دارد. البته بدانید که همیشه به منابع مالی بسیار قوی نیاز نیست. امکان اجرای بسیاری از کسب و کارها با بودجه کمتر نیز وجود دارد. کافی است شما پیش از شروع کار از مسیر و اتفاقات ناگهانی مطلع باشید. برآورد سود و زیان نتیجه کار تا حدود بسیار زیادی به شما کمک خواهد کرد.

انتخاب همکاران مناسب در رسیدن به هدف و موفقیت اهمیت بسیاری دارد. افراد شایسته و آشنا به کار را به عنوان همکار انتخاب کنید. افرادی که شما را در پیشبرد کار یاری نمایند و زمان رسیدن به هدف را کوتاه کنند. شاید. سه مورد گفته شده مهمترین عوامل موثر در رسیدن به موفقیت هستند.

هتل 5 ستاره

اقدامات لازم در خصوص استارت احداث هتل

در طرح توجیهی احداث هتل مراحل ساخت به شما ارائه می شود. باید بدانید که جهت احداث هتل ابتدا باید موقعیت مکانی پروژه را به طور دقیق بررسی کنید. سپس با محاسبه هزینه های مورد نیاز و میزان مبلغ سرمایه گذاری کار را آغاز کنید. هزینه ها شامل هزینه احداث و بهره برداری از محل می شود. در مرحله بعدی شما باید منطقه مورد نظر را با منطقه سایر رقبا بسنجید و مقایسه کنید. سپس با محاسبه میزان درآمد نتیجه کار را پیش بینی کنید. سنجش بازدهی داخلی و ارزش خالص مجموعه نیز حائز اهمیت است.

برآورد هزینه های ساخت هتل

 • هزینه زمین و هزینه محوطه مورد نیاز برای ساخت هتل
 • هزینه ساخت و ساز و تمام تجهیزات مورد نیاز
 • هزینه شبکه برق، آب، گاز و …
 • هزینه دستمزد کارگران
 • هزینه های همیشه ثابت
 • هزینه های مربوطه به قبل از بهره برداری
 • میزان مبلغ در گردش
 • هزینه استهلاک
 • هزینه سود و زیان های پروژه
 • سرمایه کلی
 • نرخ بازده سرمایه
 • و …

کاهش ریسک با طرح توجیهی

طرح توجیهی احداث هتل با ارائه برآوردهای مالی موجب افزایش دامنه اطلاعاتی مالی شما شده و با استفاده از آن می توانید آینده مالی خود را محاسبه کنید. در واقع با پیش بینید درست از آینده نتیجه کار خود را تا حدودی پیش بینی خواهید کرد. در طرح توجیهی اقدامات لازم برای پیشی گرفتن از رقبا در اختیار شما قرار داده می شود تا بتوانید با رعایت یک سری نکات در کار خود موفق تر باشید.

مشکلات هتلداری

سفارش طرح توجیهی برای اهداف مختلف

آیا از اهمیت و ضرورت طرح توجیهی در رسیدن به موفقیت باخبرید؟ برای رسیدن به نتیجه مورد نظر حتماً پیش از راه اندازی کسب و کار طرح توجیهی بدست آورید. شما به هنگام شروع هر کسب و کار ابتدا باید در مورد توجیه اقتصادی آن اطلاعات جامع بدست آورید. سپس اقدامات لازم را انجام دهید. با دانستن مشکلات مسیر و مزیت های شروع کسب و کار می توانید بهتر و راحت تر در مسیر رسیدن به هدف گام بردارید.

هنزینه های احداث هتل

چرا سفارش طرح توجیهی را به سیکاطرح بسپاریم؟

سیکاطرح مجموعه ای است که نتیجه راه اندازی کسب و کارتان را به شما تضمین می کند. این مجموعه با ارائه طرح توجیهی و برآورد مالی درست و سنجیده به سرمایه گذار کمک کرده تا با گام نهادن در مسیر درست سریع تر به نتیجه دلخواه برسد. در این مجموعه تیم تحقیقاتی عالی و کاردرست مشغول به فعالیتند که با سپردن طرح توجیهی به آنها خیالتان بابت هر چیزی راحت باشد. نکته بسیار مهم در مورد سیکا طرح این است که به دلیل اطمینان به مجموعه اعلام نموده، در صورت عدم رضایت از نتیجه کار می توانید هزینه پرداخت شده را به طور کامل پس بگیرید.

جمع بندی + تماس با ما

تیم تحقیقاتی سیکاطرح توانسته با تحقیقات جامع خود صدها طرح توجیهی با کیفیت را در اختیار مشتریان قرار دهد. برخی از طرح توجیهی ها در سایت قرار داده شده تا با مطالعه آنها راحت تر به مجموعه اعتماد کنید. چنانچه قصد راه اندازی کسب و کار جدید را دارید اما از شروع کار و هزینه های مسیر می ترسید در زمان صرفه جویی کنید و همین حالا برای ثبت سفارش طرح توجیهی با کارشناسان شرکت صحبت کنید. کافی است با شماره تلفن موجود در سایت تماس بگیرید و از کارشناس مربوطه کمک بخواهید.

۴.۵/۵ - (۴ امتیاز)

آنچه میخوانید

حساب کاربری

آخرین مقالات

ورود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *